Головний офіс

Київ, вул. Юрія Іллєнка, 12

Ми працюємо:

Пн-пт: 9:00-18:00

Сб-нд: вихідні

Надаємо знижку 10% на будь-яку нашу послугу!

Щоб скористатися знижкою, введіть свій номер телефону і виберете месенджер для зв'язку з вами.

    Будівельні паспорти

    Будівельний паспорт – це виданий органами архітектури у встановленому порядку документ, яким визначаються вимоги до будівництва та розміщення житлового, дачного чи садового будинку.

    Отримання будівельного паспорта дає можливість побудувати будинок за спрощеною процедурою.

    Відповідно до законодавства України будівельний паспорт оформлюється в разі наміру будівництва житлового будинку, площа якого не перевищує п’ятсот квадратних метрів.

    Також на підставі будівельного паспорта можуть оформлятись й гаражі та інші господарські споруди, але тільки в конкретних випадках (що виключають реконструкцію квартир, підсобних приміщень, приміщень в багатоквартирних житлових будинках, великих промислових приміщень, наприклад ангарів, складів тощо).

    Юристи «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» позбавлять вас головного болю та отримають потрібні документи в стислі терміни. Звертайтеся! Будемо раді допомогти!

    about-img
    about-img

    Будпаспорт містить текстові та графічні матеріали, найважливішим з яких є схема забудови земельної ділянки. На цю схему мають бути нанесені будівлі та споруди, які плануєте розмістити на земельній ділянці. Будівництво об’єктів, яких немає у будівельному паспорті буде вважатися самочинним.

    На схемі забудови обов’язково зазначаються як відстані від запланованих будівель та споруд до меж земельної ділянки, червоних ліній, ліній регулювання забудови тощо, так і до об’єктів на сусідніх земельних ділянках.

    Здійснення забудови земельної ділянки на підставі будівельного паспорта не вимагає отримання містобудівних умов і обмежень та обов'язкової розробки проєктної документації.

    Для правильного оформлення документів на будівництво перед початком робіт, одним з яких є будівельний паспорт, потрібно знати всю процедуру та зміни в законах України.

    В результаті виконання послуги компанією «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» ви отримаєте документ, який виданий органами архітектури, де визначаються вимоги до будівництва та розташування, який дозволяє побудувати проєкт за спрощеною процедурою.

    Тому звертайтесь за допомогою до професіоналів!

    Ми маємо значний досвід у вирішення земельних питань будь-якої складності, тож допоможемо розв’язати й ваше!

    Для яких об’єктів послуга є актуальною?

    Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів

    Господарські будівлі і споруди

    Гаражі

    Елементи благоустрою та озеленення земельної ділянки

    Що включає послуга?

    1

    Консультації з питань отримання технічних умов на підключення до інженерних мереж

    2

    Консультації з питань отримання будівельного паспорта

    3

    Представництво інтересів клієнта при поданні необхідного пакету документів до Департаменту містобудування і архітектури

    4

    Отримання будівельного паспорта

    5

    За бажанням клієнта - подальший супровід будівництва (подання повідомлення про початок робіт, реєстрація декларації про введення об'єкта в експлуатацію)

    Умови: до 500 м2

    Терміни: від 10 до 15 днів

    Вартість: від 12 000 грн

    Результат: Будівельний паспорт

      Послуги

      Наші кейси

      За 11 років на ринку ми встигли реалізувати більше 2000 проектів з землеустрою, геодезії, узаконення об'єктів нерухомості, геології, проектування, дизайну. Приклади деяких реалізованих нами завдань нижче:

      Зв’язатись з нами

      Миттєвий зв’язок з нашим менеджером, який допоможе вирішити ваше земельне питання

      Будівельний паспорт – документація, яка визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва споруди не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів. Будівельний паспорт оформлюється на різні ділянки: в містах та селах та на садових та дачних ділянках.
      Дані про видані будівельні паспорти.
      На сьогодні ці дані можна подивитись у мобільному застосунку “Дія”.
      “Форма будівельного паспорта визначена додатком 2 до Порядку, затвердженого Наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103. Відповідно до пункту 2.14 Порядку, уповноважений орган вносить відомості про виданий будівельний паспорт до журналу реєстрації, а також зберігає електронний витяг у базі даних містобудівного кадастру. Структура журналу й електронного витягу не визначені на центральному рівні. Як правило, дані систематизуються в таблицях, подібних за структурою до реєстру містобудівних умов та обмежень.” - з офіційного сайту Дія. https://data.gov.ua/pages/835-recm-urban-building-passports
      Порядок оформлення будівельного паспорта.
      Основним та головним елементом є схема забудови земельної ділянки, а також текстові та графічні матеріали. На самій схемі нанесена споруда, яка має бути розміщена на ділянці, якщо на цій схемі немає якоїсь забудови, тоді будівля буде вважатись незаконно побудованою. Також на схемі зазначаються відстані від однієї забудови до іншої, червоні лінії тощо. Якщо ділянка порожня, це не означає, що на ній не може бути заплановано будівництво.
      Порядок подавання документів для оформлення будівельного паспорта.
      про видачу будівельного паспорта зі згодою замовника на обробку персональних даних;
      в установленому порядку копія документа, про право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіції;
      наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування тощо);
      проєкт будівництва (за наявності);
      в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.
      Чому можуть відмовити у видачі будівельного паспорта?
      Є декілька причин для відмови:
      неподання повного пакета документів;
      невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні,
      детальним планам територій, планувальним рішенням проєктів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.
      Важливо! Перевірити будівельний паспорт ділянки перед придбанням.
      Терміни.
      Виготовлення паспорта на підставі уповноважених органів містобудування та архітектури - протягом 10 робочих днів. Подавати документи слід до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).
      Будівельний паспорт головний документ для будівництва. Його оформлення може зайняти деякий час, або отримати відказ. Саме тому можна звернутись до спеціалістів «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП», які гарантують швидку та якісну роботу.

      Розгорнути

      Контакти

      Адреса головного офісу

      «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»

      02000, Україна, м. Київ

      вул. Юрія Іллєнка, 12

      Контактна інформація
      (044) 2212116 (098) 9641877 info@zemproekt.com.ua
      Адреса офісу в Харкові

      «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»

      61012, Україна, м. Харків

      вул. Червоні ряди, 14

      Години роботи

      Пн-пт: з 9.00 до 18.00

      Субота: вихідний

      Неділя: вихідний