Головний офіс

Київ, вул. Юрія Іллєнка, 12

Ми працюємо:

Пн-пт: 9:00-18:00

Сб-нд: вихідні

Надаємо знижку 10% на будь-яку нашу послугу!

Щоб скористатися знижкою, введіть свій номер телефону і виберете месенджер для зв'язку з вами.

  Винесення в натуру

  Для того, щоб зареєструвати вашу ділянку, необхідно винести її межі в натуру. Тобто, перевірити відповідність офіційних документів на ділянку з фактичним її положенням на території. Без зображення меж земельних ділянок в натурі не забезпечується гарантія права на них.

  Для виносу меж необхідно, щоб земельна ділянка вже була зареєстрована в кадастрі, оскільки сама процедура закріплення меж за своєю суттю є перенесенням координат поворотних точок ділянки з кадастру на місцевість за допомогою спеціального обладнання.

  Для здійснення виносу ділянки в натуру на досліджувану ділянку виїжджає сертифікований інженер-геодезист або інженер-землевпорядник для обстеження території та фіксації колів, за якими надалі встановлюється паркан або інше огородження. Це дозволить візуально визначити, в яких межах можливо проєктування ділянки або ж реалізувати готовий проєкт.

  Основою для технічного завдання служить проєкт територіального землеустрою, будь-яка інформація про об'єкт землеустрою в матеріалах державного земельного кадастру. Така документація надається у вигляді виписок, які являють собою форму кадастрового плану досліджуваної місцевості.

  Ми здійснюємо винесення меж в натуру з урахуванням усіх вимог, зазначених в технічному завданні або усних домовленостей із замовником. Звертайтесь! Спеціалісти компанії «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» допоможуть якісно і професійно реалізувати винесення в натуру вашої ділянки.

  about-img

  Приводом для винесення або відновлення меж земельної ділянки може бути:

  втрата межових знаків, встановлених під час проведення робіт із землеустрою;

  через земельні суперечки з сусідами,

  необхідність проведення будівельних робіт,

  буріння свердловин або влаштування паркану;

  можна використовувати при судових рішеннях, при операціях купівлі-продажу, установці огорожі для зведення будівлі або споруди.

  Перш за все, винесення в натуру необхідне для того, щоб зареєструвати ділянку та володіти повноцінними правами на неї.

  Послугу по винесенню меж земельної ділянки в натуру ми здійснюємо в декілька етапів:

  1

  Виконуємо всі підготовчі роботи - проводимо збір необхідних даних про ділянку. За кадастровим номером дізнаємось всю інформацію - координати поворотних точок на ділянці, площу, дані про попередніх господарів тощо. Звіряємо площу ділянки по координатах з документами. Складаємо необхідні документи та акти виносу.

  2

  Обираємо необхідні методи та прилади для вимірювання, в залежності від виду вашої ділянки. Встановлюємо всі необхідні межові знаки. Після встановлення кілків, ще раз перевіряємо всі точки на точність вимірювання. Також вимірюємо всі об'єкти, що розташовані на ділянці - дерева, паркани, бордюри тощо. Закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі ми здійснюємо у присутності власника або користувача цієї ділянки та власників або користувачів суміжних земельних ділянок.

  3

  Оброблюємо всі отримані нами дані, порівнюємо фактичні координати з проєктними, складаємо схему положення межових знаків, перевіряємо площі вашої земельної ділянки та сусідів. У випадку виникнення розбіжностей - перевіряємо не лише проблемну межу, а всі без винятків.

  Спеціалісти компанії «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» допоможуть якісно і професійно реалізувати винесення в натуру вашої ділянки.

   Послуги

   Наші кейси

   За 11 років на ринку ми встигли реалізувати більше 2000 проектів з землеустрою, геодезії, узаконення об'єктів нерухомості, геології, проектування, дизайну. Приклади деяких реалізованих нами завдань нижче:

   Зв’язатись з нами

   Миттєвий зв’язок з нашим менеджером, який допоможе вирішити ваше земельне питання

   Ця процедура - це фіксація точок поворотних кутів ділянки. Винесення в натуру здійснюється за допомогою спеціального символу - межового знаку. Його зразок затверджується уповноваженим органом державної влади, він визначає точне місце поворотних кутів меж ділянки. Така процедура проводиться вже після кадастрової зйомки.

   Коли потрібен винос меж земельної ділянки в натуру?
   межові знаки втрачені або пошкоджені
   перед будівництвом
   суперечки з сусідами стосовно землі
   купівля земельної ділянки
   та інші випадки.

   Інструкція порядку виконання роботи.
   Послугу по винесенню меж земельної ділянки в натуру ми здійснюємо в декілька етапів: Виконуємо всі підготовчі роботи - проводимо збір необхідних даних про ділянку. За кадастровим номером дізнаємось інформацію: координати поворотних точок на ділянці, площу, дані про попередніх господарів тощо. Звіряємо проєктну площу ділянки по координатах з документами. Складаємо необхідні документи та акти виносу. Обираємо необхідні методи та прилади для вимірювання, в залежності від виду вашої ділянки. Встановлюємо всі необхідні межові знаки. Після встановлення кілків, ще раз перевіряємо всі точки на точність вимірювання. Також вимірюємо всі об'єкти, що розташовані на ділянці - дерева, паркани, бордюри тощо.
   Закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі ми здійснюємо у присутності власника або користувача цієї ділянки та власників або користувачів суміжних земельних ділянок. Оброблюємо всі отримані нами дані, порівнюємо фактичні координати з проєктними, складаємо схему положення межових знаків, перевіряємо площі вашої земельної ділянки та сусідів. У випадку виникнення розбіжностей - перевіряємо не лише проблемну межу, а всі без винятків.

   Як результат - ви отримуєте на своїй ділянці документально підтверджені встановлені кілки поворотних точок.

   Чому саме ми?

   Ми здійснюємо винесення меж в натуру з урахуванням усіх вимог, зазначених в технічному завданні або усних домовленостей із замовником. Звертайтесь! Спеціалісти компанії «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» допоможуть якісно і професійно реалізувати винесення в натуру вашого проєкту.

   Розгорнути

   Контакти

   Адреса головного офісу

   «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»

   02000, Україна, м. Київ

   вул. Юрія Іллєнка, 12

   Контактна інформація
   (044) 2212116 (098) 9641877 info@zemproekt.com.ua
   Адреса офісу в Харкові

   «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»

   61012, Україна, м. Харків

   вул. Червоні ряди, 14

   Години роботи

   Пн-пт: з 9.00 до 18.00

   Субота: вихідний

   Неділя: вихідний