Головний офіс

Київ, вул. Юрія Іллєнка, 12

Ми працюємо:

Пн-пт: 9:00-18:00

Сб-нд: вихідні

Надаємо знижку 10% на будь-яку нашу послугу!

Щоб скористатися знижкою, введіть свій номер телефону і виберете месенджер для зв'язку з вами.

  Проєктування будівель і споруд

  Проєктування будівель і споруд – це найвідповідальніший етап у підготовці до будівництва.

  До громадських будівель пред`являється багато вимог і стандартів. Кожен етап проєктування супроводжується своїм документальним підкріпленням.

  В процесі проєктування потрібно врахувати всі найдрібніші деталі, що можуть вплинути на процес будівництва. Помилка тут може створити перешкоди для реалізації проєкту та привести до небажаних фінансових витрат.

  Для громадських будівель також потрібно скласти технологічне завдання, в якому описується набір приміщень у залежності від призначення та їх функціональна структура. З такого роду інформації ми формуємо документ, який називається «завдання на проєктування».

  Проєктна документація, розроблена згідно з ДБН та затверджена в установленому чинним законодавством порядку, дає право починати будівельні роботи.

  Щоб урахувати всі потрібні норми для вашого проєкту та вчасно отримати необхідну документацію, звертайтесь за допомогою до спеціалістів компанії «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП».

  about-img

  Для яких об’єктів актуальна послуга проєктування?

  Багатоповерхові житлові будинки чи котеджі

  Каркасні (металеві та залізобетонні) будівлі складського та виробничого призначення

  Висотні опори (щогли, башти, стовпи)

  Димові труби

  Реконструкція (перепланування) існуючих об'єктів

  Що включає послуга?

  1

  Створення ескізу на основі технічного завдання замовника

  2

  Розробка проєкту і створення тривимірної візуалізації

  3

  Внесення правок у конструкцію за потреби

  4

  Затвердження проєкту замовником

  5

  Підготовка повного пакета проєктно-будівельної документації

  Умови: до 100 м2

  Терміни: від 10 днів

  Вартість: від 20 000 грн

  Результат: Проєкт будівництва (реконструкції)

   Послуги

   Наші кейси

   За 11 років на ринку ми встигли реалізувати більше 2000 проектів з землеустрою, геодезії, узаконення об'єктів нерухомості, геології, проектування, дизайну. Приклади деяких реалізованих нами завдань нижче:

   Зв’язатись з нами

   Миттєвий зв’язок з нашим менеджером, який допоможе вирішити ваше земельне питання

   Проєктування будівель і споруд
   Найважливіший етап в будівництві – це проєктування. Неважливо який саме тип будівлі чи споруди ви плануєте, будівництво без комплексного проєкту – неможливе. Відсутність цього етапу може стати причиною: не надійності конструкцій, проблем з комунікацією та інших неприємних наслідків. Споруда повинна відповідати всім узгодженим нормам будування, безпеки та дотримуватись протипожежних норм. Процедура має певні особливості та декілька етапів. Етапи та стадії проєктування.
   Завдання на проєктування. Якщо мова йде про індивідуальний проєкт (ваш особистий житловий будинок), тоді варто врахувати всі ваші заняття та хобі аби пристосувати ваше нове житло та територію повністю під вас. Для інших випадків потрібно ще й технологічне завдання, в якому описується приміщення та його призначення і структура. Після цього аналізу формується документ, який називається - «завдання на проєктування».
   Ескізний проєкт. Ескізний проєкт - це попередня стадія проєктування, призначена для визначення попередніх рішень об'єкта (містобудівних, архітектурних, художніх, функціональних тощо), та техніко-економічних показників. На цьому етапі ми проводимо роботи з посадки споруди на ділянку з урахуванням наступних чинників: протипожежних та побутових розривів, розташування інженерних мереж, орієнтації будівлі по сторонах світу. Після чого розробляється схематичне планування, визначаються функціональні зони та зовнішній вигляд майбутньої будівлі. В результаті ви отримаєте: вихідні дані, пояснювальну записку, попередні техніко-економічні показники, ситуаційну схему, генплан, плани поверхів, фасади, перспективи та фотомонтаж з урахуванням навколишньої забудови, схематичний розріз, підтоплювальна територія.
   Проєкт. На цій стадії проєктування розробляються основні містобудівні, художні, технічні, технологічні, інженерні рішення об’єкта, основні техніко-економічні показники без деталізації.
   Приблизний склад: вихідні дані; загальна пояснювальна записка з описом рішень, прийнятих у проєкті; техніко-економічні показники; генеральний план (схема організації рельєфу, план благоустрою та озеленення, схема транспортно-пішохідного руху (при необхідності), зведений план інженерних мереж (при необхідності)); архітектурно-будівельні рішення (фасади, поверхові плани, план покрівлі, розрізи, вузли конструкцій для огорожі); рішення з інженерного забезпечення будівлі (принципові схеми улаштування інженерного обладнання (холодного та гарячого водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, електроустаткування, автоматизації інженерного обладнання, пило та димовидалення, сміттєвивезення і тощо)); спеціальні розділи проєкту (проєкт організації будівництва, оцінка впливу на навколишнє середовище, кошторисна документація тощо) виконуються за потребою в залежності від об'єкта. На цій стадії проєктування виконуються теплотехнічні розрахунки конструкцій для огорожі з урахуванням вимог енергоощадження.
   Робоча документація для будівництва. Робоча документація для будівництва розробляється для виконання будівельно-монтажних робіт і визначення кошторисної вартості будівництва. Також, робоча документація містить детальні опрацювання усієї будівлі: розробку рішень з облаштування вузлів, декоративних елементів, усунення "містків холоду", специфікації виробів і матеріалів, сканування креслень на виготовлення нестандартних елементів та багато іншого. Створення робочої документації для будівництва на підставі затвердженої попередньої стадії проєктування.
   Ці всі процедури віднімають час та сили, тому ми пропонуємо зробити все за вас. Спеціалісти «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»: топограф, архітектор тощо, швидко та надійно виконають будь-яке замовлення!

   Розгорнути

   Контакти

   Адреса головного офісу

   «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»

   02000, Україна, м. Київ

   вул. Юрія Іллєнка, 12

   Контактна інформація
   (044) 2212116 (098) 9641877 info@zemproekt.com.ua
   Адреса офісу в Харкові

   «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП»

   61012, Україна, м. Харків

   вул. Червоні ряди, 14

   Години роботи

   Пн-пт: з 9.00 до 18.00

   Субота: вихідний

   Неділя: вихідний