Проект відведення

Проект відведення земельної ділянки розробляється на кожен новостворений земельну ділянку. А так же якщо змінюється цільове призначення земельної ділянки або ж межі земельної ділянки не були встановлені раніше.

Згідно ст. 50 Закону України «Про землеустрій» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки обов'язково складається, серед іншого, в разі формування нових земельних ділянок (в т.ч. приватизація або оренда земельної ділянки).

Процес відведення земельної ділянки:

Отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Для початку необхідно подати заяву (клопотання) «про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (оренду, постійне користування) для будівництва та обслуговування храму, каплиці, житлового будинку, господарських будівель і споруд (ведення особистого сільського господарства тощо) »в сільській (селищна, міська) рада, якщо ділянка в межах населеного пункту, або до районної державної адміністрації та управління Держземагентства, якщо ділянка за межами населеного пунтка.

Розробка та узгодження проекту землеустрою

Після отримання рішення місцевої ради з дозволом на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Вам необхідно звернутися до відповідної землевпорядної організації, в штаті якої працюють сертифіковані інженери-землевпорядники, інженери-геодезисти з метою розробки та організації погодження проекту землеустрою. Розроблений землеустроителями проект землеустрою підлягає погодженню в наступних організаціях:

  • місцеве управління Держземагентства;
  • місцевий відділ архітектури та містобудування;
  • інші організації (органи лісгоспу, водгоспу, охорони культурної спадщини, екології і т.д.) в окремих індивідуальних випадках.

Реєстрація земельної ділянки в кадастр (ДКЗ)

В результаті реєстрації земельної ділянки в ДЗК, державний кадастровий реєстратор присвоює земельній ділянці кадастровий номер. Після отримання кадастрового номера необхідно отримати відповідну виписку (витяг) з кадастру, який в подальшому буде підставою для реєстрації права власності на земельну ділянку.

Отримання правовстановлюючих документів на землю

Після отримання рішення (розпорядження, наказу) «про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність або постійне користування» проект землеустрою разом із заявою і квитанцією про оплату державної реєстрації потрібно подати Державному кадастровому реєстратору на державну реєстрацію земельної ділянки.
Державна реєстрація земельної ділянки проводиться в двотижневий термін і в результаті ви повинні отримати «Витяг з Державного земельного кадастру», який буде містити інформацію про розмір, адресу, кадастровий номер земельної ділянки та інформацію про його власника.
Витяг з Державного земельного кадастру разом з оригіналом рішення (розпорядження, наказу) «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність, користування» копіями правовстановлюючих документів необхідно подати в Державну реєстраційну службу у Вашому місті, районі, додавши заяву на проведення державної реєстрації прав та квитанцію про сплату держмита та послуг з проведення державної реєстрації.

Документи, необхідні для початку робіт:

  • дозвіл (розпорядження) на розробку проекту землеустрою;
  • выкопировки из генерального плана или схемы формирования территории сельского (поселкового, городского) совета или схемы садового общества
  • правовстановлюючі документи на існуючі будівлі і техпаспорт;
  • копія паспорта та индикационного коду.

Чому нам довіряють:

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи