Реєстрація права власності на майно

З 1 січня цього року процедура державної реєстрації щодо майна громадян (земельні ділянки і різні об'єкти нерухомості, які на них розташовуються), а також обтяжень цих прав відбувається в одному Державному реєстрі. У нього буде вноситися вся інформація як про нерухоме майно, так і про права володіння в його відношенні.

Державна реєстрація прав на майно (нерухоме) здійснюється відповідним територіальним управлінням юстиції. З 2013 року всі реєстри, втрачають силу. Тепер їх замінив Державний реєстр прав на майно (нерухоме). При цьому, варто зазначити, що всі права, раніше зареєстровані в старих реєстрах, будуть використовуватися і залишаться в силі.

Право власності підлягає перереєстрації тільки тоді, коли власник нерухомості захоче здійснити в її відношенні будь-які дії: передати у спадок, продати тощо. Перереєстрацією прав власності займається нотаріус. Саме він перевіряє всю інформацію щодо нерухомості і передає її з Державним реєстром прав на нерухомість. Таким чином нотаріуси реєструють угоди щодо нерухомого майна. У той час як держ. реєстратори займаються реєстрацією операцій, пов'язаних з новими будинками житлового призначення та земельними ділянками. Вони також видають свідоцтва, які підтверджують держ. реєстрацію прав власності на різні об'єкти нерухомого майна.

Так, якщо раніше для того щоб продати квартиру доводилося неодноразово відвідувати БТІ, з 2013 року питанням посвідчення нерухомості і реєстрації права володіння будуть займатися нотаріуси. Причому державними чи приватними вони будуть, не має значення.

Чому нам довіряють:

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта