Авторський нагляд

Авторський нагляд є, мабуть, найбільш делікатною темою у відносинах дизайнера і замовника.

В ідеалі спочатку необхідно розробити дизайн-проект, спокійно і ретельно виконати всі технічні креслення і специфікації для будівельників, і тільки потім можна впевнено починати ремонтні роботи на об'єкті.

На практиці виявляється, що робота над проектом починається одночасно з ремонтно - будівельними роботами і ведеться паралельно. Це породжує багато проблем і ситуацій нерозуміння між замовником, дизайнером і будівельниками. У деяких випадках замовник відмовляється від послуги авторського нагляду, оскільки вважає, що, маючи на руках дизайн-проект, він впорається з його реалізацією сам. У деяких випадках сам дизайнер не хоче займатися практичною стороною своєї роботи, вважаючи за краще творити і створювати інтер'єри, сидячи тільки в затишному офісі.

Авторський нагляд - це робота, яку здійснює дизайнер протягом усього терміну ремонтних робіт до повного їх закінчення. Вона полягає в тому, щоб стежити за роботою будівельної бригади в плані дотримання схем, креслень і специфікацій затвердженого Вами дизайн проекту інтер'єру.

При необхідності, дизайнер своєчасно вносить необхідні корективи і зміни (за згодою замовника). Розробник, як і клієнт зацікавлений в досягненні поставлених цілей, в якісному та професійному втіленні дизайн проекту інтер'єру!

В рамках договору на авторський нагляд передбачається планове відвідування об'єкту для уточнення деталей дизайн проекту інтер'єру та внесення відповідних зауважень в журнал робіт.

Присутність дизайнера при здійсненні авторського нагляду за ремонтними роботами обов'язкове. Будучи автором дизайн-проекту, тільки він може змінювати або коригувати проведення робіт, не порушуючи гармонійному зв'язку всіх елементів проекту.

Авторський нагляд за ремонтними роботами включає:

  • консультації будівельників по всіх наданих кресленнями та ескізами;
  • контроль за ходом ремонтних робіт в приміщенні;
  • відповідність обраного колористичного рішення його виконання;
  • відповідність оздоблювальних матеріалів обраним зразкам;
  • розміщення декоративних елементів в інтер'єрі (картини, вази, дзеркала тощо).

Чому нам довіряють:

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта