Земельна консультація від професіоналів

Земельна консультація від професіоналів "Земпроект-груп"

"Земпроект-груп" – це група компаній, об'єднаних в 2010 році з метою надання послуг в таких сферах господарської діяльності як землевпорядкування, геодезія, геологія, будівництво, узаконення, проектування і дизайн. Наші співробітники - професіонали своєї справи. Вони завжди готові швидко і якісно виконати повний комплекс геодезичних, землевпорядних та проектних робіт або будь-який з етапів окремо. Фахівці компанії "Земпроект-груп" подбають про те що б всі роботи, пов'язані з оформленням земельних ділянок, починаючи з консультаційної підтримки, межування, постановки ділянки на кадастровий облік і закінчуючи реєстрацією прав власності на землю були виконані в строк.
Колектив компанії "Земпроект-груп" складається з висококваліфікованих спеціалістов.В числі яких: землевпорядники, юристи, оцінщики, геодезисти, дизайнери.
Багатий досвід роботи дозволяє здійснювати геодезичні, кадастрові, топографічні, землевпорядні роботи, а також надавати консультаційні послуги на найвищому рівні. Це може бути супровід комерційної угоди із земельною ділянкою, реалізація комплексу робіт із землеустрою або оформлення земельної ділянки, оцінка ділянки, відведення землі, переведення землі з однієї категорії в іншу, проектування об'єктів нерухомості тощо

Консультація із земельних питань

Консультація із земельних питань

Фахівці компанії "Земпроект-груп" у своєму розпорядженні мають найкраще сучасне обладнання. Це дозволяє здійснювати роботи максимально швидко і дуже якісно.
Відповідальність і пильну увагу до своїх обов'язків гарантують виконання всіх робіт в суворій відповідності з нормативно-технічними документами та діючими положеннями законодавства України. Велика увага приділяється отриманню найсвіжішої інформації, яка стосується змін в законодавстві. Також моментально беруться в роботу всі нові технічні вимоги щодо виконання того чи іншого виду робіт. Це дозволяє нам гарантувати високу якість робіт, що здійснюються співробітниками "Земпроект-груп".
Зверніться до наших фахівців з будь-якого питання: землеустрою, геодезії, узаконення об'єктів нерухомості, геології, проектування, дизайну.
Ми надамо вам консультаційні послуги та із задоволенням виконаємо ваше замовлення максимально швидко.

Наш сервіс

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, орієнтованих на клієнта.

Наша команда

Компанія "Земпроект-груп" входить в об'єднання організацій з 2010 року, з метою надання професійних послуг в таких сферах діяльності як: землевпорядкування, геодезія, геологія, будівництво, узаконення, проектування і дизайн.

Чому нам довіряють:

 • Багаторічний досвід роботи;
 • Якісне обслуговування кожного клієнта;
 • Виконання робіт в найкоротші терміни.

Наші співробітники - професіонали своєї справи. Вони завжди готові швидко і якісно виконати повний комплекс геодезичних, землестроітельних і проектних робіт або будь-який з етапів окремо, за бажанням замовника. Колектив компанії "Земпроект-групп" складається з висококваліфікованих фахівців. У складі яких кадастрові інженери, юристи, оцінювачі, геодезисти, дизайнери. Багатий досвід роботи дозволяє здійснювати геодезичні, кадастрові, топографічні, землевпорядні роботи, а також надавати консультаційні послуги на найвищому рівні. Це може бути супровід комерційної угоди із земельною ділянкою, реалізація комплексу робіт із землеустрою або оформлення земельної ділянки, оцінка ділянки, відведення землі, переведення землі з однієї категорії в іншу, проектування об'єктів нерухомості тощо. У своїй роботі використовуємо тільки найкраще сучасне обладнання та високоточні GPS, для здійснення робіт максимально швидко і якісно.
Ми подбаємо про те, що б всі роботи, пов'язані з оформленням земельних ділянок, починаючи з консультаційної підтримки, межування, постановки ділянки на кадастровий облік і закінчуючи реєстрацією прав власності на землю, були виконані своєчасно.
Для нас немає нездійсненних завдань! Звертайтеся і ми з задоволенням виконаємо Ваше замовлення в оптимальні терміни.

Контакти

У вас є питання? Ми відповімо на них в будь-який зручний для вас час.

Адреса головного офісу

 • "Земпроект-груп"
 • 02000, Україна, м. Київ
 • вул. Жилянська, 68 (Кадор Груп)
 • 10 поверх, офіс 138

Адреса офіса

 • "Земпроект-груп"
 • 61012, Україна, м. Харків
 • вул. Червоні ряди, 14

Години роботи

 • Понеділок - п'ятниця: з 9.00 до 18.00
 • Субота: вихідний
 • Неділя: вихідний

Контактна інформація

 • (044) 2212116
 • (098) 9641877
 • пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.