Присвоєння кадастрового номера

Згідно ЗУ «Про Державний земельний кадастр", кадастровим номером є індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр і знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за ним протягом усього часу існування.

Присвоєнням або визначенням кадастрових номерів займається територіальне управління Держгеокадастр. Відповідне питання розглядається на основі поданої заяви про визначення кадастрових номерів. Однак перед тим як управління Держгеокадастра визначить кадастровий номер і внесе його в кадастрово-реєстраційну систему, необхідно замовити виготовлення технічної документації із землеустрою та щодо встановлення меж земельної ділянки в землевпорядній організації. Слід зазначити, що вона повинна мати відповідну ліцензію. Саме такою організацією і є ТОВ "Земпроект-груп".

Наша організація робить кадастрову зйомку меж земельної ділянки, створює технічну документацію із землеустрою та цифровий обмінний XML-файл на землю. Після чого вносить його в базу територіального управління Держгеокадастра для визначення кадастрового номера. Термін отримання виписки з ДЗК, який містить відомості про кадастровий номер, адреса і розмір земельної ділянки становить 14 днів.


Технічна документація по встановленню меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера, розробляється в наступних випадках:

  • якщо ви державний акт старого зразка жовто-червоного кольору
  • якщо державний акт зеленого кольору і має вписаний кадастровий номер на плані меж на зворотному боці державного акта, але земельна ділянка не внесена в кадастрово-реєстраційної системи;
  • якщо нерухоме майно (будинок тощо), розташований на земельній ділянці, перебуває у власності та державний акт на земельну ділянку раніше виготовлявся, а ви плануєте продати (подарувати) нерухомість разом з ділянкою - це найкоротший шлях оформлення договору купівлі-продажу або дарування, який не передбачає очікування виготовлення державного акту.


Документи, які необхідні для присвоєння кадастрового номера на землю:

  • копія паспорта та ідентифікаційного коду власника або реєстраційних документів юридичної особи;
  • копія державного акта або договору оренди землі.

Чому нам довіряють:

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта