Поділ або об'єднання земельних ділянок

Процедура поділу / об'єднання земельних ділянок включає кілька основних етапів.

  1. Потрібно написати заяву про згоду об'єднання або розділі тієї чи іншої ділянки землі. У заяві обов'язково необхідно вказати площу ділянки (ділянок), їх кількість, а також фактичну площу після об'єднання (поділу). Заява є підставою для того щоб звернутися в сертифіковану землевпорядну організацію, яка після підписання відповідного договору буде виконувати землевпорядні роботи. У штаті організації обов'язково повинні бути сертифіковані інженери і землевпорядники, а роботи виконуватимуться з використанням сучасного технологічного обладнання (тахометрів, GPS-техніки).
  2. Виготовлена ​​технічна землевпорядна документація, а також цифровий обмінний XML-файл, вносяться в базу Держземагентства (територіального) з метою привласнення нових кадастрових номерів.
  3. Після завершення процедури узгодження технічної документації щодо поділу чи об'єднання ділянок, документи надаються Державному кадастровому реєстратору. Який, в свою чергу здійснює держ. реєстрацію ділянок землі. Документи подаються разом з квитанцією, яка служить підтвердженням оплати послуг державної реєстрації та заявою на її проведення.

На процедуру реєстрації земельних ділянок потрібно два тижні. В результаті на руки заявник отримує «Витяг з Державного земельного кадастру», що містить дані про розміри ділянок (ділянки), їх адреси, кадастрові номери, а також повну інформацію про власників (власника).

Документи, необхідні для початку робіт:

  • копія паспорта та ідентифікаційного коду власника (для юридичної особи, його реєстраційні документи);
  • нотаріально завірена заява-згода на об'єднання або розділ земельних ділянок (або якщо є договір про розподіл / об'єднання майна, рішення суду про поділ землі або будинку, рішення органів місцевого самоврядування на розділ / об'єднання ділянок);
  • якщо речове право на ділянку оформлено до 01.01.2013 р, буде потрібно нотаріально завірена копія державного акта на земельну ділянку або договір оренди (якщо речове право на ділянку оформлено після 01.01.2013 р, потрібно свідоцтво про право власності на земельну ділянку).

Чому нам довіряють:

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін