Узаконення всіх видів будівництва

 

Узаконення будівництва

Багато забудовників по тій або іншій причині, не встигають оформити документи на весь комплекс будівельних робіт.

Тому на сьогоднішній день у них на руках залишаються недооформлені документи на об'єкт нерухомості. Для підготовки всіх потрібних документів, часто необхідно відвідати близько 20-30 різних інстанцій. Однак, оформляти будівництво документально необхідно, незважаючи на те, що ця процедура вимагає часу і зусиль.

Узаконити самобуд

Нерідко власники нерухомості з тієї чи іншої причини, не оформляють документально перепланування, реконструкцію або будівництво.

Тому на сьогоднішній день багато власників квартир і будинків мають самовільно облаштоване житло, реконструйовані або побудовані об'єкти. У підсумку, до Не узаконене робіт додається відсутність оформлених належним чином правовстановлюючих документів. Як наслідок - проводити юридичні угоди і операції з нерухомістю (продаж, дарування, застава і т.д.) стає неможливо.

Для того щоб оформити перепланування, реконструкцію або будівництво, власник об'єкта нерухомості повинен зібрати пакет необхідних документів. Для цього йому треба обійти в цілому близько 20-30 різних інстанцій. Узаконення житла, легалізація його перепланування або реконструкції - не проста, проте необхідна процедура, яка вимагає багато часу і зусиль.