Експертна і нормативна оцінка землі

З 1 серпня цього року фізичні особи, які бажають продати нерухоме майно (ділянка землі) за проведенням його оцінки повинні звертатися виключно до спеціалізованих оцінювачам. Тепер для реалізації угод з майном, наявність оцінки обов'язково з метою оподаткування.

До процедури оцінки нерухомості необхідно вдаватися в разі здійснення операцій з відчуження, внесення в статутний капітал підприємства, визначення масштабів завданих збитків, оформлення кредиту (на умовах надання заставного майна), укладення договору страхування, з метою прийняття управлінських рішень тощо.

Для того щоб здійснити процедуру оцінки землі потрібно подати пакет певних документів:

  • акт державного зразка, що підтверджує право власності на ділянку землі;
  • документ, що свідчить про присвоєння земельній ділянці кадастрового номера. Необхідний в тому випадку якщо дані про кадастровий номер не містяться в державному акті;
  • паспорт власника (співвласника або співвласників) земельної ділянки;
  • відомості про обтяження або обмеження ділянки землі, а також наявності різних інженерних комунікацій.

Вартість експертної оцінки нерухомості в Києві і області

Говорячи про вартість послуг по здійсненню незалежну експертну оцінку землі варто відзначити, що встановлених тарифів немає. Кожен окремий випадок обговорюється в індивідуальному порядку. Формування вартості залежить від таких умов: склад і тип об'єкту, який підлягає оцінці; повнота наданої інформації, а також її достовірність; терміни проведення оцінки.

Варто відзначити, що всі оцінювачі, а також суб'єкти оціночної діяльності несуть відповідальність перед законом за здійснену ними необ'єктивну або недостовірну оцінку.

Чому нам довіряють:

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта