Винесення в натуру

Винесення меж земельної ділянки в натуру означає закріплення меж цієї ділянки на місцевості з використанням прикордонних (межових) знаків.

Приводом для винесення або відновлення меж земельної ділянки може служити втрата межових знаків, встановлених під час проведення робіт із землеустрою. Також нерідко необхідність винесення меж земельної ділянки в натуру виникає через земельних спорів з сусідами, необхідності проведення будівельних робіт, буріння свердловин або установки забору.

Винос меж ділянки в натуру регламентується «Правилами встановлення на місцевості меж об'єктів землеустрою» та здійснюється виключно на підставі відомостей державного кадастру нерухомості. На практиці, нерідко виникають досить складні випадки, коли точно визначити межі земельної ділянки можливе лише за умови залучення висококваліфікованих професіоналів. Саме такі фахівці працюють в нашій компанії. Вони завжди з радістю допоможуть знайти вихід з найскладніших ситуацій.

Завдяки використанню сучасних геодезичних приладів ми виконуємо винос в натуру швидко і якісно.

Винесення меж земельної ділянки здійснюється в три етапи:

  1. підготовчий (узгодження термінів проведення робіт, з'ясування необхідності здійснення тих чи інших робіт, обговорення витратної частини);
  2. польовий (створення відправних точок для розбивки і закріплення на місцевості поворотних точок ділянки);
  3. камеральний (складання разбивочного креслення ділянки, оформлення акту прийому-передачі межевальних знаків).

Необхідність в проведенні робіт з виносу меж земельної ділянки виникає в разі реорганізації землекористувань, отриманні нових земельних ділянок, а також якщо документи на підтвердження права власності були видані без встановлення та закріплення меж земельної ділянки. Необхідність винесення меж ділянки та закріплення їх межовими знаками може виникнути у потенційного покупця або орендаря цієї ділянки, а також у нинішнього власника або орендаря в тому випадку якщо вони захочуть переконатися в достатності виконаного відступу від меж ділянки.

Ми завжди готові якісно і швидко виконати роботи по розбивці меж ділянки відповідно до проектів і генеральним планом, наданим замовником. Вся інформація, за бажанням клієнта, буде поміщена на паперовий і (або) електронний носій. Ми також з радістю виконаємо комплекс робіт по винесенню меж ділянки в натуру.

Наявність GPS-обладнання та електронного тахометра дозволяє встановлювати координати геодезичних обгрунтувань з точністю до 2-3 см. Як наслідок, винесення меж в натуру здійснюється з точністю до 3-4 см щодо точок планово-висотної геодезичної мережі. Після завершення робіт ми завжди надаємо акт здачі межових знаків і всі відповідні документи, в яких зазначено розташування меж земельної ділянки.

Маючи на руках акт винесення в натуру (на місцевість) меж земельної ділянки та акт передачі межових знаків, ви завжди будете точно знати де вони розташовані. Таким чином, звернувшись до нас ви будете надійно застраховані від проблем, пов'язаних зі спірними питаннями землекористування. Винос ділянки в натуру (визначення меж ділянки на місцевості) виконується відповідно до державного акта. Координати беруться з бази державно Земельного Кадастру і переносяться на місцевість з точністю до 1см. Така точність досягається завдяки використанню високоточного обладнання. Закріплення меж на місцевості здійснюється арматурою, дерев'яними кілочками і дюбелями. Тільки після завершення всього комплексу робіт складається і передається акт межових знаків.

Чому нам довіряють:

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта