Топографічна зйомка

Топографічну зйомку об'єктів найчастіше здійснюють для подальшого проектування об'єктів різного призначення.

Наприклад, будівель, інженерних споруд та інших об'єктів, які будуть перебувати на даній ділянці. Топографічна зйомка проводиться в масштабах 1: 500 - 1: 10000, включаючи зйомку підземних і надземних інженерних комунікацій.

Необхідність в її проведенні виникає при оновленні топографічних карт, складанні генеральних планів, створення робочих креслень, для вирішення питання вертикального планування і ландшафтного проектування.

Для проведення топографічної зйомки необхідно виконати наступний комплекс робіт:

  • зібрати пакет необхідні документи, картографічних матеріалів та інших вихідних даних;
  • провести польові роботи, які включають: рекогносцировку місцевості, її тахеометрическую зйомку (ситуацію, рельєф, рослинність, гидрографию, виходи комунікацій, підземні та надземні комунікації), трасування підземних кабелів і комунікацій, обстеження виходів комунікацій, матеріалу з якого виготовлені труби і кабелю, обстеження глибини їх залягання. Зйомка повинна виконуватися з дотриманням потрібного масштабу і необхідною точністю. Всі роботи здійснюються з прив'язкою до державної геодезичної системі координат.
  • провести камеральні роботи, що складаються з: обробки і вирівнювання геодезичних вимірювань, креслення плану у програмі AutoCad, нанесення на план всіх об'єктів, які розташовані на місцевості з використанням для позначення умовних знаків.

Нанесення комунікацій на план узгоджується з експлуатаційними службами та експлуатуючими організаціями. Після того як топографічна зйомка приймається в архів управління архітектури і містобудування (підтвердженням чому служить мокра печатка), вона може бути використана для проектування будівельних об'єктів та інших цілей, передбачених договором.

Чому нам довіряють:

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін