Контрольно-геодезична зйомка

Виконавча документація є результатом контрольно-геодезичної зйомки і може бути представлена ​​як в текстовому, так і в графічному вигляді. У ній відбивається фактичне виконання проектних рішень, тобто фактичний стан об'єкта капітального будівництва та його елементів. Контрольно-геодезична зйомка проводиться на кожному етапі будівництва і може виконуватися як окремо, так і в складі геодезичних робіт із забезпечення будівництва.

Окремими видами зйомок є:

  • Контрольний-геодезична зйомка інженерних мереж;
  • Виконавчі зйомки котлованів;
  • Контрольно-геодезична зйомка будівель і споруд;
  • Контрольно-геодезична зйомка благоустрою територій.

Поточні контрольно-геодезичні зйомки відображають результати послідовного процесу зведення окремого будинку чи споруди, починаючи з котловану і закінчуючи поверхами цивільних і технологічним обладнанням промислових будівель. Результати цих зйомок містять дані для коригування виконаних на кожному етапі робіт і забезпечення якісного монтажу збірних конструкцій. При цьому особлива увага звертається на елементи споруди, які після завершення будівництва будуть недоступні для вимірювань (забетоновані, засипані грунтом і т.п.).

Для чого необхідна контрольно-геодезична зйомка?

  • для перевірки відповідності проекту планово-висотного положення прокладених підземних комунікацій;
  • для нанесення інженерних мереж на плани підземних комунікацій міста;
  • для отримання довідки та здачі інженерних мереж на баланс.

Контрольно-геодезичні зйомки входять до складу технологічного процесу будівництва, тому черговість і спосіб їх виконання, технічні засоби і необхідна точність вимірювань залежать від етапів будівельно-монтажного виробництва. Контрольно-геодезичної зйомки підлягають частини будівель і конструктивні елементи, від точності положення яких залежить точність виконання робіт на подальших етапах, а також міцність і стійкість будівлі в цілому.

Вихідною геодезичною основою для поточної контрольно-геодезичної зйомки служать пункти розбивочної мережі, знаки і створи закріплення осей або їх паралелей, а також установчі ризики на конструкціях. Висотною основою служать репери будівельного майданчика і позначки, фіксовані на будівельних конструкціях. Геодезичним обгрунтуванням зйомки для складання виконавчого генерального плану є пункти і репери державних і розбивочних мереж.

Чому нам довіряють:

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи