Кадастрова зйомка

Кадастрова зйомка - координування меж земельної ділянки, а також будівель і споруд на його території.

Це геодезична зйомка, яку також називають контурній або планової. З її допомогою визначають межі території або об'єктів нерухомості. У подальшому отримані дані використовуються для постановки на кадастровий облік.

Кадастрова зйомка необхідна для подальшого межування ділянки і перевірки встановлених меж. Варто відзначити, що проводиться така зйомка також для здійснення кадастрового обліку, а також вирішення спорів з сусідами по дотриманню меж земельної ділянки. Не обійтися без кадастрової зйомки і при внесенні ділянки в книгу кадастрового обліку. Це дає право власнику землі зареєструвати ділянку, а також здійснювати в його відношенні різні угоди. Трапляється, що ділянка землі видаляють з кадастру. Як вчинити в цьому випадку? Кадастрова зйомка передбачає обчислення таких даних про ділянку, як: площа, координати, положення на місцевості. Під час зйомки визначаються і обчислюються точки, розташовані в межах кордонів ділянки. Після чого відбувається оцінка точності, визначення координат і аналіз якості проведених робіт.

На підставі отриманих даних з'ясовуються і відображаються фактичні межі ділянки, будівель і споруд, розташованих на його території. Кадастрова зйомка здійснюється за допомогою спеціального обладнання, таким чином всі розрахунки і вимірювання визначаються з максимальною точністю. Це особливо важливо, оскільки на підставі проведеної зйомки формується документація і проводиться постановка на кадастровий облік. Ділянці присвоюється номер, після чого власник отримує кадастровий паспорт. Без цих документів почати на ділянці проектування або будівництво неможливо.

Чому нам довіряють:

Виконання робіт у найкоротший термін

Виконання робіт у найкоротший термін

Якісне обслуговування кожного клієнта

Якісне обслуговування кожного клієнта

Багаторічний досвід роботи

Багаторічний досвід роботи